Tak to jsme my

Martin Šimánek

Narodil jsem se v květnu roku 1997 v Praze. Nicméně jsem vyrůstal ve Středních Čechách a to přímo v Mníšku pod Brdy. Po základní škole jsem navštěvoval Gymnázium na Dobříši. Ve svých 18 letech mě vítr zavál do České Lípy. Zde jsem přestoupil na místní gymnázium a v letošním roce (2017) mě čeká maturitní zkouška. Po jejím úspěšném vykonání bych rád pokračoval ve studiu na Technické univerzitě v Liberci - fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické. Mezi mé koníčky a záliby bezesporu patří cestování, turistika, příroda, plavání, zvířata, osvětová činnost a práce s dětmi. Několikrát jsem se zúčastnil škol v přírodě jako vychovatel - animátor volného času a jednou jako zdravotník.

Martina Hodinková

Pocházím z České Lípy. Zde studuji na Gymnáziu, kde mě letos čeká maturitní zkouška. Mezi mé záliby patří divadlo, které hraji také v České Lípě konkrétně v Jiráskově divadle, zámek v Zákupech, na kterém dělám průvodce ve svém volném čase a ráda se bavím a trávím čas se svými přáteli. Sama se považuji za velmi pohlednou a chytrou osobu s dobrými organizačními schopnostmi. Mám dlouholetou praxi v první pomoci. Dvakrát po sobě v letech 2011 a 2012 jsem se svým týmem mladých zdravotníků vyhrála okresní kolo soutěže Mladých zdravotníků (2. stupeň) spolu s postupem do krajského kola a v roce 2012 se nám podařilo obsadit obdivuhodné 2. místo. Také mám zkušenosti se školením dětí na dětských táborech a školách v přírodě.

Brenda

Narodila jsem se v listopadu 2016. Jsem fenečka křížence Labradora a Německého ovčáka. Jsem velmi aktivní štěně, které miluje svobodu pohybu, pozornost a společné hrátky. Původně jsem byla pořízena na výcvik vyhledávání osob, ale postupem času se zjistilio že spíše jak pracovní a hledací pes, jsem pes vítací. Miluji společnost a ráda vítám všechny nové osůbky co potkám. Nejraději mám když za námi příjde návštěva, to jsem jak v sedmém nebi. Woof.