Sanitní vozidlo

12.10.2017

Dámy a pánové, přátelé, příznivci a fandové, obracíme se na Vás s prosbou o finanční pomoc za účelem nákupu staršího, ale přesto plně funkčního sanitního vozidla zn. Mercedes - Benz Sprinter, r.v. 2003 v benzínovém provedení + LPG. Vozidlo disponuje tažným zařízením, měničem na 220V, originální zdravotní zástavbou od firmy SICAR, VRZem (výstražné zvukovým a světelným zařízením modré barvy), 5 místy k sezení. Vozidlo má nové přední i zadní kotouče, brzdové destičky, obložení ruční brzdy, nové čepy řízení a nový poslední díl výfuku. Najeto má cca 225 tisíc km, je pravidelně servisováno a ježděno s ním bylo u ZZS. Prodejní cena tohoto vozidla je 130 000,- Kč.

 Kromě výše uvedeného vozidla je také v nabídce sanitní vozidlo VW Transportér T5 (v provedení RZP), r.v. 2009 a obsahem 2,5 TDi (128 kW). Vozidlo je v perfektním výkonu a plně funkční. Zde je bohužel o něco větší nájezd než u vozidla předešlého, a to 346 tisíc km. Vozidlo pochází od ZZS MsK, který byl prvním majitelem. Vozidlo má špičkovou přestavbu SICAR, manuální 6 stupňovou převodovku, airbag řidiče, ABS, protiskluzový systém kol (ASR), posilovač řížení, klimatizaci, nastavitelný volant, el. přední okna a el. zrcátka. Plně funkční zvukové a výstražné zařízení (VRZ). Vozidlo je po servise a výměně oleje. STK platné do 4/2018, VIN: WV1ZZZ7HZ9H069580. Kosmetické vady na laku a drobné nedostatky. Prodejní cena vozidla je 249 000,- Kč.

 I přes veškerou snahu a nekonečná jednání se nám bohužel nepodaří dosáhnout na prodejní cenu nejlevnějšího sanitního vozidla, a proto jsme se rozhodli požádat o pomoc Vás, návštěvníky našeho webu, přátele, příznivce a fandy naší dobrovolné, ale přesto velmi záslužné činnosti. Nechceme předjímat, ale věříme, že s Vaší pomoci a podporou se nám podaří zakoupit jedno z výše zmiňovaných sanitních vozidel.