Ošacovací centrum

 Jak jsem již v jiných příspěvcích zmiňoval, naše organizace se snaží být organizací prospěšnou zcela všem. I přestože nechceme suplovat činnost jiných obdobných organizací, mnohému přijde činnost zcela totožná. V rámci své činnosti bychom rádi poskytovali sociálně slabým nejen ošacení, ale například i obuv, školní brašny, nádobí, hračky, kočárky, knížky a další věci.

 Šatník bude sloužit potřebným každý všední den po telefonické domluvě. Pro občany platí symbolické ceny dle platného ceníku. Vybrané finanční prostředky budou sloužit k částečnému pokrytí provozních nákladů.

 Sociální obchůdek je zásobován nejen z darů našich spoluobčanů. 

Prostory: Pivovarská 2073, 470 - 01 Česká Lípa

Sortiment: Ošacení a obuv, vybavení domácnosti (elektronika, nádobí) apod.

Způsob přijímání darů: Pro potřebné uvítáme zejména dětské, dámské a pánské oblečení všeho druhu. Donést lze také neponičenou a čistou obuv. Prosíme případné dárce, aby všechny oděvy před jejich odevzdáním vyprali a také zvážili, zda jsou ještě použitelné.

Šatník bude také shromažďovat dary v podobě vyřazeného vybavení pro domácnost (skříně, postele, kuchyňské linky atd.) a funkční elektrospotřebiče jako jsou ledničky, pračky, žehličky, radiopřijímače, video či DVD přehrávače, světla, lampičky apod. - pro předání těchto darů je potřeba se telefonicky domluvit s pověřenou osobou. 

Způsob vydávání: Zboží se bude vydávat po předchozí domluvě.

Obsluha šatníku: odpovědným pracovníkem / pracovnicí.

Oblast působnosti: sociálně potřební z České Lípy a jejího okolí