nová služba pro seniory !!!


k lékaři * na nákup * za rodinou * na výlet *

za kulturou * za zábavou


POŘÍZENÍ KARTY - PERNAMENTKY ZDARMA

nejvýhodnější ceny na trhu

jednotná cena 30,- Kč / po městě a přilehlém okolí do 15km

5 ,- Kč / 1 km mimo město

permanentky v různých hodnotách od 100 do 500 Kč

jsme Vám k dispozici 365 dní v roce, 7 dní v týdnu,

24 hodin denně

OBJEDNÁVEJTE alespoň 1 den předem

v čase od 7.00 do 15.00 hodin na čísle

7 2 8  4 6 9  5 7 9

senior.odvoz@zachranaricl.eu


Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


CESTOVÁNÍ BEZ STAROSTÍ

Cestování může pro starší členy rodiny znamenat spoustu komplikací. Nemohou se již tak dobře pohybovat, jsou nejistí, leckdy mají třeba jen obavy z bloudění, z kontaktu s cizími lidmi, z neschopnosti vyhledat si správný autobus. To všechno může představovat překážku pro to, aby se někam vypravili. Řešením je v těchto případech naše služba odvozu seniorů. Službu poskytujeme pro oblast České Lípy a okolí.


JAK SE S NÁMI CESTUJE?

Spíš než hromadnou dopravu nahrazuje naše služba soukromé cestování. Vytváříme pro seniory bezpečné a jim známé prostředí, jaké by měli, kdy cestovali se svou rodinou nebo svými blízkými vlastním autem. Můžete si být jisti, že s námi se cestuje pohodlně

Žádné tlačenice, žádná tvrdá sedadla, žádné vysoké schody. Naše vozidla jsou moderní, klimatizovaná a speciálně upravená. Uvnitř je dostatek místa i pro zdravotní pomůcky jako jsou třeba berle, chodítko nebo invalidní vozík. Zařízení vozů je útulné a poskytuje dostatek místa k sezení.


Důstojně a bezpečně

Náš odborný personál je připraven Vám nebo Vašim blízkým během cesty v případě potřeby poskytnout podporu a součinnost. To například zahrnuje vyzvednutí až u domovních dveří, pomoc se zavazadly, asistence při nastupování nebo doprovod od auta až například do čekárny lékaře, kde na Vás naši pracovníci rádi počkají.


S profesionály na blízku

Klademe veliké nároky na profesní i lidskou kvalitu našich spolupracovníků. Personál, který asistuje u služby SENIOR ODVOZ, má všechna potřebná školení a kurzy a také zkušenosti s ošetřovatelskou péčí o seniory. Chceme, aby senioři a jejich rodiny věděli, že se na náš personál mohou spolehnout nejen po profesionální, ale i po lidské stránce.


PŘIPRAVUJEME - DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Snažíme se, aby se lidé, které vozíme, cítili jako v bavlnce. V ceně přepravy jsou již zahrnuty doplňkové služby. V našich vozidlech je Vám nebo Vašim blízkým k dispozici drobné občerstvení, noviny a časopisy, DVD přehrávač, deštník pro případ nečekaného deště nebo deka na přikrytí.


Online rezervace

Zarezervujte si přepravu včas. Rezervaci vám potvrdíme telefonicky.


* Služba SENIOR ODVOZ je doplňková služba organizace ZÁCHRANÁŘI ČESKÁ LÍPA z.s., jejíž primárním posláním je zásahová činnost zdravotního a technického směru na území ČR i mimo něj. V případě zdravotnického výjezdu (zásahu) má tento absolutní přednost .