P O Z A S T A V E N O  ! ! !


nová služba nejen pro seniory !!!


k lékaři * na nákup * za rodinou * na výlet *

za kulturou * za zábavou


POŘÍZENÍ KARTY - PERNAMENTKY ZDARMA

nejvýhodnější ceny na trhu

jedna cesta 40,- Kč / po městě a přilehlém okolí do 10km

5 ,- Kč / 1 km mimo město

permanentky v různých hodnotách od 100 do 500 Kč

OBJEDNÁVEJTE alespoň 1 den předem

v čase od 7.00 do 15.00 hodin na čísle

7 2 8  4 6 9  5 7 9

Naše služba je Vám k dispozici 365 dní v roce, 7 dní v týdnu,

24 hodin denně


Službu lze rezervovat on-line

zde uvedeným tlačítkem a nebo prostřednictvím formuláře níže

Objednejte si naše služby - online rezervace

Zarezervujte si přepravu včas vyplněním všech potřebných údajů. 

Rezervaci vám potvrdíme telefonicky


CESTOVÁNÍ BEZ STAROSTÍ

Cestování může pro starší členy rodiny znamenat spoustu komplikací. Nemohou se již tak dobře pohybovat, jsou nejistí, leckdy mají třeba jen obavy z bloudění, z kontaktu s cizími lidmi, z neschopnosti vyhledat si správný autobus. To všechno může představovat překážku pro to, aby se někam vypravili. Řešením je v těchto případech naše služba odvozu seniorů. Službu poskytujeme pro oblast České Lípy a okolí.


JAK SE S NÁMI CESTUJE?

Spíš než hromadnou dopravu nahrazuje naše služba soukromé cestování. Vytváříme pro seniory bezpečné a jim známé prostředí, jaké by měli, kdy cestovali se svou rodinou nebo svými blízkými vlastním autem. Můžete si být jisti, že s námi se cestuje pohodlně

Žádné tlačenice, žádná tvrdá sedadla, žádné vysoké schody. Naše vozidla jsou moderní, klimatizovaná a speciálně upravená. Uvnitř je dostatek místa i pro zdravotní pomůcky jako jsou třeba berle, chodítko nebo invalidní vozík. Zařízení vozů je útulné a poskytuje dostatek místa k sezení.


Důstojně a bezpečně

Náš odborný personál je připraven Vám nebo Vašim blízkým během cesty v případě potřeby poskytnout podporu a součinnost. To například zahrnuje vyzvednutí až u domovních dveří, pomoc se zavazadly, asistence při nastupování nebo doprovod od auta až například do čekárny lékaře, kde na Vás naši pracovníci rádi počkají.


S profesionály na blízku

Klademe veliké nároky na profesní i lidskou kvalitu našich spolupracovníků. Personál, který asistuje u služby SENIOR ODVOZ, má všechna potřebná školení a kurzy a také zkušenosti s ošetřovatelskou péčí o seniory. Chceme, aby senioři a jejich rodiny věděli, že se na náš personál mohou spolehnout nejen po profesionální, ale i po lidské stránce.


PŘIPRAVUJEME - DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Snažíme se, aby se lidé, které vozíme, cítili jako v bavlnce. V ceně přepravy budou zahrnuty doplňkové služby. V našich vozidlech budou Vám nebo Vašim blízkým k dispozici noviny a časopisy, DVD přehrávač, deštník pro případ nečekaného deště nebo deka na přikrytí.


Nabídka platebních metod služby SENIOR ODVOZ


* Služba SENIOR ODVOZ je doplňková služba organizace ZÁCHRANÁŘI ČESKÁ LÍPA z.s., jejíž primárním posláním je zásahová činnost zdravotního a technického směru na území ČR i mimo něj. V případě zdravotnického výjezdu (zásahu) má tento absolutní přednost .