Výuka první pomoci na mateřských školách

 S výukou první pomoci začínáme už u dětí, které jsou mnohem přístupnější a zábavným interaktivním způsobem se jim dá vnuknou základní myšlenka tohoto programu. To, že seznamování se s principy ochrany zdraví je nejúčinnější u dětí školního věku a mládeže, vyplývá nejen z výše uvedeného, ale je to ověřeno dlouholetou praxí.

 Pro mateřské školy je program veden formou hry. V rámci programu si vybarvíme postavičku záchranáře Toníka. Každý si s sebou může vzít svého plyšového kamaráda, kterému ošetří rány, zlomeniny i krvácení pod vedením profesionálních zdravotníků a záchranářů. Děti učíme pracovat se skupině, získají mnoho zajímavých informací. trénují obvazovou techniku a nezapomínáme ani na bezpečnost.

 Součástí programu je prohlídka sanitního vozu přímo u Vás ve škole. Děti si vyzkouší přístroje, vybavení i celou řadu pomůcek, které záchranáři používají při své práci.

 Program, který nabízíme, probíhá ve Vaší škole včetně atraktivní prohlídky sanitního vozu a obsahuje celou řadu důležitých informací, přičemž velká část je věnována praktickému nácviku včetně ukázky neodkladné resuscitace.


Délka kurzu :  60 - 80 minut, dle počtu dětí

Místo konání : ve Vaší škole

Cena : 15,- Kč / osoba (cestovné na území Českopska nehradíte)

Každý účastník obdrží diplom „Malý zdravotník”