Zdravotnické asistence

 Lidé, kteří poskytují zdravotnické asistence, jsou vyškoleni pro podobné akce a mají bohaté zkušenosti ze stovek hodin již zajišťovaných zdravotnických asistencí. 

Našimi členy jsou lékaři, studenti lékařských fakult, diplomovaní zdravotničtí záchranáři, všeobecné zdravotní sestry, studenti vyšších odborných škol - diplomovaný zdravotnický záchranář a diplomovaná zdravotní sestra, ale především profesionální pracovníci z této oblasti.

Na akcích používáme speciální záchranářské batohy s retroreflexními pruhy a kufry se zdravotnickým vybavením. Vybavení, které používáme při poskytování našich služeb, je na vysoké úrovni. Z vybavení bychom mohli připomenout tonometr, fonendoskop, glukometr, manuální resuscitátor (ambuvak), automatický externí defibrilátor, krční límce a samozřejmě veškerý obvazový materiál vč. pomůcek pro fixaci a léčiva.

Po celou dobu trvání zdravotnické asistence budou naši členové označeni visačkami se jménem a fotkou a služebním odznakem, triky s vyobrazením znaku ZÁCHRANÁŘI ČESKÁ LÍPA a pracovními červenými uniformami s reflexními pruhy.